Ulubieńcy listopada 2014

Hej Kochani!


Dzisiaj będzie krótki post o dwóch produktach, które skradły moje serce w tym miesiącu i zasłuzyły tym samym na miano Ulubieńców. Testowane było sporo różności jednak te dwa nigdy nie zawiodły:)

Miejsce pierwsze na podium zajmuje:


Klej do rzęs DUO, ja posiadam wersję niebieską. Klej taki możemy kupić na stoisku Inglota za cenę ok. 25-27 pln za 14g. Klej jest bardzo wydajny i naprawdę niezawodny, używam go zarówno do kępek jak i do połówek oraz całych rzęs. po nalożeniu na rzęsy trzeba chwilkę odczekać i po ok. 15s można kleić. Klej w momencie aplikacji jest biały, po chwili robi się przezroczysty. Jeśli będziemy wykonywać zdjęcia może odbijać światło zwłaszcza w przypadku kępek dlatego można go zmatowić np. cieniem. Przetrwa najcięższe boje weselne i imprezowe;)Ma specyficzny zapach, który się ulatnia w miarę schnięcia.

Drugie miejsce zajął cień KOBO 120 Blue SteelTo piękny niebieski cień o satynowym wykończeniu z drobinkami. Kupiłam go w promocji w drogerii Natura za niecałe 3pln. Lubię go za trwałość i mocną pigmentację. Piękny kolor taki którego do końca nie da się zdefiniować. Czyli taki jak lubię;)


Pozdrawiam Was gorąco:*


1 komentarz: