Kiedy Inglot spotyka Zoevę..makijaż z błyskiem

Witajcie Kochani!

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam makijaż z wykorzystaniem paletki Rose Golden. Paletka oferuje wiele możliwości, można nią wykonać zarówno makijaż dzienny i wieczorowy.  Ostatnio dostałam w prezencie dwa pigmenty z Inglota więc grzechem byłoby nie wykorzystać jednego z nich w makijażu:) Po wiosennym przeglądzie kosmetyków stwierdziłam że dużo tego się uzbierało. Co chwilę pokazują się nowości, które oczywiście chciałabym przetestować. 

Pisanie pisaniem, robienie zdjęć, recenzji jest pochłaniające ale nie oddaje w pełni tego jak można zastosować dany kosmetyk albo jaki efekt daje na skórze. Postanowiłam się zmobilizować do kręcenia filmików. To jakiś trzeci mój filmik, nie jest doskonały, ciągle uczę się jak ustawić światło i połączyć do kupy wszystkie elementy:D Chciałabym wzbogacić mojego bloga i dać Wam od siebie coś więcej:) Bardzo się cieszę jak Was przybywa i cieszę się że chcecie uczestniczyć w tym co robię:)

A teraz do rzeczy:)
Tak prezentuje się paletka, mamy trzy maty więc reszta to perły z czego Just a Rose to duochrom (różowo-złoty):

 

A tak pigment, nr 85:


i kadr z filmiku, pełna lista kosmetyków w napisach końcowych:Zapraszam Was serdecznie do oglądania:)

Wolicie fotki czy filmiki?

Następna na blogu będzie recenzja dwóch  rozświetlaczy z Delii i Wibo których użyłam w filmiku i dlaczego dwóch;)

Uścisków moc!


3 komentarze:

  1. I love Inglot India from Majorbrands – it mixes both roguish and sweet characteristics and looks perfect! Hot fashion is always admirable.

    OdpowiedzUsuń